Як можна зекономити на заправленні картриджів?

На думку користувачів оргтехніки, купівля дешевих витратних матеріалів чи замовлення недорогої послуги заправлення — це найкраща економія. Однак вони забувають, що за такі рішення прийдеться дорого заплатити, тому що за низькою вартістю криється неякісний тонер або неправильно зібраний витратник. З таким картриджем БФП може не запуститися або взагалі зламатися. В такому разі заправка картриджів гуртом слугує хорошим варіантом заплатити менше за обслуговування лазерного принтера. Про цю послугу варто дізнатися більше.

Як можна зекономити на заправленні картриджів?

Гуртом дешевше

Ця пропозиція сподобається підприємствам, які мають високий обіг друкування. Зазвичай такі компанії послуговуються десятками лазерних принтерів. Аби забезпечити своїх співробітників безперебійним друком, необхідно вчасно поповнювати запаси тонера. Тоді щомісяця потрібно проводити до 50-70 заправок. В такому разі зарядка картриджів гуртом стане унікальною можливістю зекономити. Крім того, оптові клієнти мають багато переваг:

 • доступну ціну;
 • пріоритет виконання замовлення;
 • безкоштовне доставлення;
 • відстрочення платежу;
 • розширену гарантію.

Це лише декілька переваг оптової заправки витратників. При цьому кожний сервісний центр має унікальні пропозиції для клієнтів. Звісно, перше, що зацікавлює користувачів, — це доступна ціна. Окрім того, співпраця на постійній основі дозволяє фірмі швидко розв’язувати технічні проблеми. До того ж індивідуально призначений сервіс-інженер буде добре знати всі особливості лазерних принтерів компанії, що також прискорить процес зарядження.

Час від часу майстер також буде виконувати відновлювальні роботи. Через великі обсяги друку та часті заправлення модулі витратних матеріалів швидко зношуються. У зв’язку з цим періодично потрібно їх або очищати, або заміняти.

Економія та експлуатація

Ці два поняття тісно пов’язані між собою, тому що пізно економити, коли техніка вже на звалищі. З огляду на це лазерний принтер потребує догляду, який полягає у його правильному використанні. Можна виділити три засади грамотної експлуатації друкувальних пристроїв:

 1. Своєчасна профілактика.
 2. Якісне заправлення.
 3. Правильний вибір паперу.

Пил та відроблений тонер створюють багато проблем. Потрапляючи в робочі вузли БФП, ці мікрочасточки забруднюють механізми, що призводить до швидкого зношення запчастин. Потерті модулі стають причиною дефектів та фону під час друку, а також навіть призводять до поламання інших деталей. Враховуючи це, користувачам потрібно регулярно виконувати повне очищення лазерного принтера. Для цього оргтехніку відносять до сервісного центру.

Важливим елементом економії слугує правильний вбір витратних матеріалів. Використання неякісного паперу та тонера призводить до завчасного зносу картриджа:

 • занадто жорсткі/цупкі листки дряпають поверхню фотобарабана й край лез;
 • поганої якості папір залишає на деталях пил та інші часточки;
 • низькоякісний тонер забруднює пічку лазерного принтера, що приводить до її зламання.

Заміна робочих модулів друкувальної техніки чи навіть картриджа є дуже дорогою. Тому, обираючи відповідний формат і щуплість паперу, користувач додає декілька років до строку служби принтера.

При замовленні заправлення картриджа гуртом або його відновлення користувач істотно економить свої кошти. Кваліфіковані майстри виконують роботу якісно та обирають відповідні витратні матеріали. Як наслідок, деталі зношуються не так швидко, а це означає, що купівля нового витратника буде не скоро. Беручи до уваги всі ці моменти, справді можна зекономити на заправленні картриджа.