20.12.2022

В Оболонському районі з’явилася найбільша в Україні ковзанка з найвищою новорічною ялинкою

В 2022 році українці довели всьому світу, що незважаючи на пов’язані з військовою агресією величезні виклики, ніхто і ніщо не здатне змінити їхнє прагнення до перемоги і відновлення нормального життя. Вже 10 місяців багато українців взагалі, і жителів нашого району зокрема, не дивлячись ні на які обставини – волонтерять, донатять на важливі проекти, працюють для розвитку економіки і навіть вигадують ідеї, які допомагають хоча би на деякий час відволіктися від сучасних реалій. Тому символічно, що в останньому місяці 2022 року саме в Оболонському районі – на проспекті Степана Бандери, 36 (поряд з ТРЦ Blockbuster Mall) була змонтована найбільша в Україні ковзанка, в центрі якої встановлена найвища новорічна ялинка України.

Льодовий комплекс Ice.Christmas.Magic

Висота цієї яскравої зеленої красуні посеред льодового комплексу Ice.Christmas.Magic – 14 м, що на 2 м вище головної ялинки країни, але це не головне. Головне – що діти і дорослі навіть в такі складні часи отримали можливість побути в атмосфері зимової казки, яка буває лише раз на рік. Для цього в найбільшому льодовому комплексі України є:

  • Простора ковзанка розміром 100х40 м, де кожен буде вільним в своїх рухах і маневрах;
  • Ковзани всіх розмірів і аксесуари-підтримки, для тих, хто тільки вчиться кататися;
  • Лабіринт величезних зимових декорацій і фотозон, які світяться в темний час доби;
  • Льодова гірка довжиною 100 м для яскравого заряду новорічним настроєм;
  • Кафетерій, де можна зігрітися під час відпочинку;
  • Компактний фудкорт, щоб смачно перекусити та спробувати нові смаки.

І все це з максимальним рівнем безпеки, адже поряд з Ice.Christmas.Magic розташовані входи до великого підземного укриття ТРЦ Blockbuster Mall. Проект льодового комплексу добре продуманий, погоджений з військовою адміністрацією і має декілька виходів. Під час повітряної тривоги він припиняє свою роботу, а відвідувачі проходять до укриття.

Поринути в новорічну казку льодового комплексу Ice.Christmas.Magic можна щоденно з 10:00 до 21:00. При відсутності електроенергії всі його частини працюють від автономних генераторів. Ціни на квитки – від 50 грн. А безлімітне катання на ковзанах, які можна орендувати, або принести з собою, коштує лише 300 грн.

Більше про льодовий комплекс Ice.Christmas.Magic можна дізнатися на його сайті, а також в соціальних мережах – Facebook та Instagram.

Льодовий комплекс Ice.Christmas.Magic

Льодовий комплекс Ice.Christmas.Magic


0.3485 s
132
database