Статті

Оболонь у пресі початку ХХ століття і в одному оповіданні
Статті про Оболонь у пресі початку ХХ століття та частина оповідання письменника Олександра Купріна - «Оболонское разорение»
Походження назви «Оболонь»
Виникнення стародавнього слова "Оболонь" та його значення, що відобразили особливості цієї історичної місцевості Києва.
Як можна зекономити на заправленні картриджів?
На думку користувачів оргтехніки, купівля дешевих витратних матеріалів чи замовлення недорогої послуги заправлення — це найкраща економія. Однак вони забувають, що за такі рішення прийдеться дорого заплатити, тому що за низькою вартістю криється неякісний тонер або неправильно зібраний витратник. З таким картриджем БФП може не запуститися або взагалі зламатися. В такому разі заправка картриджів гуртом слугує хорошим варіантом заплатити менше за обслуговування лазерного принтера.
Туристсько-краєзнавче та екскурсійне рекогностування вулиці Оболонська набережна
Оболонська набережна, безперечно, є одним з найкрасивіших місць в Києві. Але більшості киян і гостей столиці вона відома лише як вулиця з гарними краєвидами, де можна приємно провести час. Проте реальний потенціал Оболонської набережної, не лише як місця відпочинку, але як туристичного об’єкту є набагато більшим. Тому портал «Моя Оболонь» пропонує своїм читачам ознайомитись з професійною роботою на цю цікаву тему, яка стала результатом досліджень історика Зінаїди Шевченко.
Телефони аварійних служб та державних структур Оболонського району
В разі виникнення будь-якої надзвичайної події найголовніше – це швидка реакція, яка дозволяє уникнути найнебезпечніших наслідків. У багатьох випадках правильно відреагувати, означає негайно зателефонувати на гарячу лінію однієї з оперативних служб Києва. Для того, щоб в екстрених ситуаціях не ставити запитання – «куди дзвонити при відключенні світла, затопленні, запаху газу чи застряганні в ліфті?», необхідно знати найважливіші телефони на випадок небезпеки.
Що таке «Картка киянина», для чого вона потрібна та як її отримати
«Картка киянина» – це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка з фото, що одночасно є платіжним засобом та носієм персональних даних її власника, а також призначена для надання соціальних, інформаційних, транспортних та інших сервісів мешканцям Києва. Поступове розширення столичною владою функціоналу цього виду банківських карток вже зробило їх отримання актуальним для більшості киян. У тому, як можна застосовувати «Картку киянина» та як її оформити – розібрався портал «Моя Оболонь».
Reisswolf – європейський лідер архівного зберігання та управління даними тепер працює в Україні
Фізичне зберігання документів, їх архівна обробка, оцифрування та знищення – це комплекс послуг, які залишаються так само затребуваними навіть у сучасному «цифровому» столітті. І це закономірно, оскільки часто лише традиційному паперу можна довірити найважливішу інформацію, без побоювання за її збереження на електронних носіях. При необхідності такі дані також легко оцифрувати, сформувавши зручні для обробки архіви. А після цього вже непотрібну фізичну чи електронну документацію можна знищити без можливості відновлення. Як відомо, всі ці послуги є дуже відповідальними, тому для української бізнес-спільноти стає величезним плюсом можливість їхнього замовлення у визнаного європейського лідера у цій сфері – компанії Reisswolf.
«Мінісклад-24» – сервіс доступного та безпечного зберігання речей у контейнерах
Оренда міні-складів – для індивідуального зберігання особистих речей стає все більш популярною в Києві. І це цілком закономірно, оскільки дана послуга дозволяє вивільняти додаткові життєві простори в квартирах, без труднощів виконувати ремонти та переїзди, а також безпечно тимчасово розміщувати різні товари для бізнесу. Стандартні склади дійсно гарні всім, крім одного – їхні послуги коштують відносно недешево. І ось настав момент, коли у них з'явилася гідна та доступна альтернатива – комплекс індивідуальних складів у контейнерах «Мінісклад-24».
«Столична кладовка» – оренда міні-складів для особистих речей і бізнесу в Оболонському районі
Зберігання речей – незмінно актуальне питання для жителів міст, і Київ тут точно не є винятком. Навряд чи в столиці знайдуться люди, які хоча б раз у житті не стикалися з цією проблемою через відсутність вільного місця в своїх квартирах, або в процесі переїзду, а також ремонту. Протягом багатьох років її зручного і відповідного рішення просто не існувало. Але все остаточно змінилося з появою в Оболонському районі компанії «Столична кладовка».
Вибір та підписання декларації з сімейним лікарем – докладна інструкція
2 квітня 2018 року в Україні стартувала кампанія «Лікар для кожної сім'ї». У її рамках всі жителі нашої країни, які користуються медичними послугами, повинні підписати декларації з сімейними лікарями, педіатрами або терапевтами, які отримають право безкоштовно лікувати їх з початку 2020 року. Відповіді на найпоширеніші питання відносно даного важливого етапу медичної реформи, а також покрокову інструкцію по вибору сімейного лікаря зібрав портал «Моя Оболонь».