Про нас

Портал «Моя Оболонь» з'явився 2015-го – у рік, коли від дня заснування Оболонського району виповнилося 40 років. Офіційно створений 3 березня 1975 року під своєю першою назвою – «Мінський», за минулі десятиліття він став одним із найкрасивіших і найпрестижніших житлових масивів Києва.

Порівняний за кількістю населення з деякими обласними центрами, і відомий всій Україні та навіть за її межами, завдяки однойменним – торговій марці та футбольній команді, Оболонський район заслуговує на те, щоб важливим подіям та всім іншим цікавим аспектам його життя був присвячений власний інтернет-сайт. Саме в цьому полягає мета створення порталу «Моя Оболонь». На його сторінках постійно з'являтимуться різні статті та новини на теми минулого, сьогодення та майбутнього Оболонського району, який постійно змінюється та динамічно розвивається.

Ми запрошуємо наших шанованих читачів взяти участь у вдосконаленні цього проекту. Для цього всі бажаючі можуть надсилати цікаві матеріали та фотографії – як сучасні, так і знайдені у домашніх архівах, на електронну пошту: myobolonkiev@gmail.com. Вся відповідна тематиці сайту інформація буде розміщена на ньому зі згадкою авторів.

Оболонь

Бажаємо Вам приємного проведення часу на сторінках порталу «Моя Оболонь»


0.3434 s
126
database