02.11.2016

Арт-об'єкт «Я люблю Оболонь»

Восени 2015 року в самому центрі Оболоні з'явився новий арт-об'єкт, який втілив почуття його творців та інших мешканців нашого району стосовно своєї «малої Батьківщини». Він являє собою велику об'ємну фото-зону з написом «Я люблю Оболонь», встановлену біля будинку на вулиці Маршала Тимошенка, 18.

Арт-об'єкт «Я люблю Оболонь» на Оболоні

Арт-об'єкт «Я люблю Оболонь» на Оболоні

Яскравою та найбільш помітною частиною даного арт-об'єкта є велике червоне серце, в центрі якого знаходиться карта України з нанесеними на неї контурами областей та назвами їх центрів. Вся ця об'ємна конструкція ефектно підсвічується у темну пору доби, завдяки чому її неможливо не помітити.

Цікаво, що встановлення цієї фотозони було приватною ініціативою. Вона була створена завдяки ідеї та фінансуванню власників розташованого поряд ресторану. І не можна не відзначити, що вказана на ній проста, але багатозначна фраза якнайкраще передає думку більшості оболонців про ту частину нашого району, де вони живуть.

Арт-об'єкт «Я люблю Оболонь» на Оболоні

Арт-об'єкт «Я люблю Оболонь» на Оболоні

ОНОВЛЕННЯ. На початку червня 2017 року арт-об'єкт «Я люблю Оболонь» був демонтований через будівництво додаткової прибудови для ресторану, поряд з яким він знаходився. Через півтора місяці його знову встановили на новому місці – перед входом до закладу та поряд із пішохідною доріжкою. При цьому об'ємний напис було оновлено, а точніше – виготовлено заново, внаслідок чого колір літер та серця на ньому змінився з червоного на помаранчевий.

Арт-об'єкт «Я люблю Оболонь» на ОболоніАрт-об'єкт «Я люблю Оболонь» на ОболоніАрт-об'єкт «Я люблю Оболонь» на ОболоніАрт-об'єкт «Я люблю Оболонь» на Оболоні

Всі фото: «Моя Оболонь»

Арт-об'єкт «Я люблю Оболонь» на карті Києва