24.08.2022

Арт-об'єкт «Пара стільців»

У липні 2016 року на Оболонській набережній з'явився новий арт-об'єкт, який отримав статус найоригінальнішої пам'ятки Оболонського району. Що цілком заслужено, оскільки побачивши його вперше – неможливо не здивуватися, а бачачи його кожного наступного разу – неможливо стримати усмішку. І все це незважаючи на простоту, що лише здається такою. Йдеться про арт-об'єкт «Пара стільців», встановлений навпроти будинку на вулиці Оболонська набережна, 7.

Арт-об'єкт «Пара стільців» на Оболоні

Арт-об'єкт «Пара стільців» на Оболоні

Дане творіння являє собою два невеликі стільці з дерев'яними сидіннями і спинками, а також із смішно загнутими металевими ніжками. Вони «сидять» на огорожі верхньої частини набережної, поряд із сходами, які ведуть до парку «Наталка». За рахунок цього складається враження, що пара частково розгорнутих один до одного стільчиків присіла на огорожу, щоб поспілкуватися та помилуватися околицями.

При цьому такий незвичайний арт-об'єкт є не тільки оригінальним, а й функціональним. На стільці можна присісти вдвох, щоб сфотографуватися, що із задоволенням роблять не лише діти, а й дорослі. На жаль, ім'я автора цього витвору невідоме. Але цій талановитій людині або людям, безперечно, вдалося створити з двох звичайних стільців абсолютно унікальну пам'ятку, що свідчить про неординарний талант.

Арт-об'єкт «Пара стільців» на Оболоні

Арт-об'єкт «Пара стільців» на ОболоніАрт-об'єкт «Пара стільців» на ОболоніАрт-об'єкт «Пара стільців» на Оболоні

Всі фото: «Моя Оболонь»

Арт-об'єкт «Пара стільців» на карті Києва