Новини

Війна росії проти України – хроніка подій в Оболонському районі (оновлюється)
24 лютого 2022 року раптовий і нічим не спровокований напад росії на Україну почався з ракетного обстрілу військових та стратегічних об'єктів Києва, а також інших українських міст. Незабаром такі ворожі удари і навіть наземні бойові дії торкнулися майже всіх районів столиці, включаючи Оболонський район.
ПОЧАЛАСЯ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКА ВІЙНА – в Україні введено військовий стан
24 лютого 2022 року почалася російсько-українська війна. Після раптово здійснених о 5:00 ранку ракетних ударів по стратегічних об'єктах Києва та інших регіонів нашої країни, а також атак на прикордонні підрозділи вздовж всього кордону з росією та Білоруссю, Верховна Рада підтримала указ Президента Володимира Зеленського про введення в Україні воєнного стану.
В Україні запроваджено надзвичайний стан – всі подробиці та як це позначиться на Києві
23 лютого 2022 року Верховна Рада затвердила указ Президента Володимира Зеленського про запровадження в Україні надзвичайного стану. Він встановлюється з 0:00 годин 24 лютого терміном на 30 днів в Києві та всіх областях, крім Донецької та Луганської, де вже і так діє особливий правовий режим.
На Пріорці встановили 2 камери відеофіксації порушень швидкісного режиму на дорогах
21 лютого 2022 року в Києві почали працювати 10 нових камер системи фотовідеофіксації порушень правил дорожнього руху. При цьому, дві з них були встановлені на території Оболонського району.
В Оболонському районі розпочалася перевірка всіх видів сховищ
15 февраля 2022 года Оболонская районная администрация распоряжением № 91 создала 4 комиссии, которым было поручено проверить все убежища для населения района. Необходимость в этом возникла по причине существования планов по захвату Киева российскими войсками, накопление которых продолжается вдоль границ Украины на протяжении нескольких месяцев.
Влада вирішила об'єднати університет імені Бориса Грінченка та Академію мистецтв
18 лютого 2022 року столична влада анонсувала створення на Оболоні нового Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Він з'явиться завдяки злиттю двох навчальних закладів – Київського університету імені Бориса Грінченка на вулиці Маршала Тимошенка, 13-Б та Київської Академії мистецтв на проспекті Героїв Сталінграда, 8-Б.
«Київводоканал» планує реалізувати 3 проекти щодо покращення якості води в Оболонському районі
15 лютого 2022 року стало відомо, що Верховна Рада затвердила цільову соціальну програму Кабінету міністрів під назвою «Питна вода України» на 2022 - 2026 роки. Вона дозволить ПрАТ «Київводоканал» реалізувати 3 проекти щодо покращення якості та надійності водопостачання в Оболонському районі.
Викритий на хабарі депутат КМР Владислав Трубіцин вийшов під заставу майже 15 млн гривень
11 лютого 2022 року Вищий антикорупційний суд заарештував підозрюваного у хабарництві депутата Київської міської ради від Оболоні Владислава Трубіцина. Але вже 16 лютого він вийшов зі слідчого ізолятора після сплати застави у розмірі 14 млн 886 тисяч гривень, а потім виклав власну версію того, що з ним сталося.
Влада вирішила відкоригувати проект 3-ї черги окружної дороги за більш ніж 8 млн гривень
9 листопада 2022 року КП «Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва» уклало з ТОВ «Інститут «Київдормістпроект» договір на виконання проектних та вишукувальних робіт зі зведення третьої черги Великої окружної дороги на ділянці від вулиці Богатирської до проспекту Оболонського. Таким методом за 8 млн 252 тисячі 3 гривні буде відкориговано існуючу проектну документацію, затверджену в 2013 році.
Забудовник збільшив висоту ЖК Pusha.House в Пущі-Водиці відразу на 5 поверхів
В січні 2022 року будівельна компанія KBD.estate раптово змінила проект клубного ЖК Pusha.House, що будується на вулиці Федора Максименка, 7-А, збільшивши кількість його поверхів з 7-и до 12-и. Причиною цього було названо «подорожчання будівельних матеріалів».