Місцевості

Історичні місцевості Оболонського району
Оболонський район – цей топонім об'єднує більш ніж два десятки унікальних місцевостей, які займають загальну площу у 110 км2 . Кожна з цих територіальних одиниць має свою історію, яка, як правило, налічує багато століть.
Вербовий острів
Вербовий – острів, розташований у східній частині Оболонського району, поблизу північної берегової лінії затоки Собаче гирло.
Вишгородський масив
Вишгородський масив – житловий масив, розташований у західній частині Оболонського району на Пріорці та Кинь-Грусті.
Водогін (ДВС, Дніпроводгосп)
Водогін (ДВС, Дніпроводгосп) – селище, розташоване у північній частині Оболонського району.
22.01.2015

Добриня

Добриня
Добриня – місцевість, розташована у південно-західній частині Оболонського району, вздовж вулиці Добринінської на Куренівці.
21.01.2015

Забара

Забара
Забара – місцевість, розташована у західній частині Оболонського району, між вулицями Пріорською, Макіївською, Мукачівською, Луговою та Бережанською на Пріорці.
Калиновий ріг
Калиновий ріг – місцевість, розташована у східній частині Оболонського району, між береговими лініями Дніпра та озера Лукового (відомого як затока Верблюд), а також протокою Улуковою.
Кинь-Грусть (Крістерова гірка і Дача Кульженка)
Кинь-Грусть (Крістерова гірка і Дача Кульженка) – місцевість, розташована в західній частині Оболонського району, а також у Подільському районі, між проспектом Маршала Рокоссовського, Великою Кільцевою дорогою, Вітряними горами, вулицями Западинською, Вишгородською, Академіка Навашина та Полярною.
18.01.2015

Кожищів

Кожищів
Кожищів – місцевість, розташована у південно-західній частині Оболонського району, вздовж вулиці Казанської на Пріорці.
Коноплянка
Коноплянка – місцевість, розташована в центральній частині Оболонського району, між вулицями Коноплянською та Сім'ї Кульженків на Пріорці.