Оболонь – цікаві місця, до яких можна завітати з друзями чи сім'єю

Цікаві туристичні атракції Оболоні

Існує стереотип, що все найцікавіше та найбільш захоплююче у великому місті зазвичай знаходиться лише у його центрі. Але це не так. Подібне твердження точно спростовує Київ, адже, круті туристичні атракції столиці не обмежується Подолом чи Хрещатиком. Багато цікавих місць для активного відпочинку, вечірніх прогулянок чи затишних кафе для смачного обіду розташовані на Оболоні.

Оболонь — цікаві місця, до яких можна завітати з друзями чи сім'єю

Що подивитись на Оболоні цими вихідними?

Все більше мешканців столиці віддають перевагу активному відпочинку та вилазкам на природу. Любителів провести вікенд за комп’ютером, граючи в комп’ютерні ігри чи азартні розваги в онлайн казино, які роздають бездепозитні бонуси за реєстрацію, стає все менше. Ось кілька популярних туристичних місць, які допоможуть провести вікенд на Оболоні не лише цікаво, але й корисно:

 

  • Оболонська набережна та парк «Наталка». Реконструкцію парку було закінчено кілька років тому, тож тепер «Наталка» є одним з найкрасивіших парків у всьому Києві. Його навіть визнали найкращим громадським простором за версією Національної премії України з ландшафтної архітектури та дизайну. Клумби, газони, велосипедні та бігові доріжки, численні лавочки, а також спортивний майданчик та  альтанках із видом на Дніпро роблять парк улюбленим місцем відпочинку киян. Тут можна не лише відпочити душею, милуючись незабутніми краєвидами могутнього Дніпра, але й займатися спортом, бігати чи кататися на велосипеді.
  • Музей науки «Експериментаріум». Це інтерактивні зали, в яких фізичні явища можна чіпати, пересувати, відчувати чи самому їх створювати. «Експериментаріум» вчить любити та розуміти фізику завдяки взаємодії, а не вивчаючи тонни незрозумілих слів із підручників. Музей має 300 постійно діючих експонатів та змінні виставки. Також можна замовити екскурсії та переглянути тематичні розважальні шоу.
  • Тунель часів СРСР. На Оболоні знаходиться інфраструктурна спадщина комуністів - частина тунелю секретного залізничного проїзду під Дніпром, яка так і не була збудована. Це масивна труба з відкритим дном та куполом з однією відкритою секцією над землею. Після будівництва під тиском води ґрунт мав розмитися і труба опустилася б під землю.
  • «Кам'яний лабіринт» Це цегляна доріжка у формі закручених ліній, яку спорудили на ділянці із газоном біля Оболонської набережної. За задумом авторів, лабіринт здатний вирішувати проблеми: перед тим, як ступити на доріжку, людина ставить собі питання, для якого не може знайти рішення, а з кожним кроком прокручує в голові це питання. До кінця маршруту відповідь знаходиться сама по собі.

Оболонівські пляжі з численними кафе

Окремої уваги заслуговують пляжі Оболоні та атмосферні затишні кафе, які розташовані поруч. В окрузі знаходяться два найчистіші озера в Києві — Міністерське та Лукове (Верблюжа затока). Влітку тут можна плавати та влаштовувати пікніки, восени кататися на велосипедах, а взимку – рибалити. У сезон на озерах працюють клуби з серфінгу, кайту та парки активного відпочинку. Можна покататися на катерах або орендувати човен для романтичного побачення.